Dell DA180PM111 AC Adapter 180W Battery Charger
Write a Review
Order in the Next
and It Ships Next Business Day
Adding to Cart… The item has been added
Details
There are three very simple reasons why we sell more AC Adapters than anyone on or off the web.
1) We test every single AC Adapter we sell.
2) We ship fast. Order by 2:30 and it leaves our warehouse the same day.
3) We stand behind what we sell.
da180pm111-2.jpg
AC Adapter Specifications:
  • Device Type: 180w AC Power Adapter
  • Voltage Output: 19.5V 9.23A